Haruna Nanase is a character from Qualiaffordance featuring 腰まで ピンク hair and 紫 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 22963 |
|---|---|
| Name | Haruna Nanase |
| Other Names | 七瀬 春菜 (ななせ はるな) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Qualiaffordance |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Yuka Inokuchi, 猪口有佳, いのくち ゆか |
| タグ | tie, school uniform, ahoge, hime cut, student |
| Personality | |
| Height | 157cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Haruna Nanase
プロフィール
Haruna Nanase is a character from Qualiaffordance.
They have been indexed as 女性 Teen with 紫 eyes and ピンク hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 紫 | |
| 毛の色 | ピンク | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| sunflowerseeds joined |
| Chazerfilp joined |
| OldschoolAnimes joined |
| Jergee joined |
/from/クオリアフォーダンス -Qualiaffordance-/uploads/chars/5688-1908095450.jpg)
Facebook 
Qualiaffordance