Hardy Diana is a character from Elysion featuring 首まで 黒 hair and 紫 eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 2558 |
|---|---|
| Name | Hardy Diana |
| Other Names | ハーディ.ダイアナ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Elysion |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | maid, tights, apron, headdress |
| Personality | |
| Birthday | September 21 |
| Sign | Virgo ♍ |
| Height | 160cm |
| Bust | 82cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hardy Diana
プロフィール
Hardy Diana is a character from Elysion.
They have been indexed as 女性 大人 with 紫 eyes and 黒 hair that is 首まで length.
Profile
イングランド貴族の家に生まれる。一家はかつて、数々の事業を取り仕切る富豪であったが、現在は没落の一途を辿っている。| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 紫 | |
| 毛の色 | 黒 | |
| 毛の長さ | 首まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Clay999 joined |
| SantaInce2021 joined |

Facebook 
Elysion