|
☰ Links
|
|
| ID | 49123 |
|---|---|
| Name | Rei Kagami |
| Other Names | 加賀美 玲 (かがみ れい) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Senpai Oppai Return to the Past-pai |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Kei Mizusawa, 瑞沢渓, みずさわ けい |
| タグ | mini skirt, pumps, tights, labcoat, bun, earrings, necklace, bikini, tanned |
| Personality | |
| Role | School nurse |
| Bust | 98cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 92cm |
Menu
|
|
| Day | |
2 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rei Kagami
プロフィール
Anime girl Rei Kagami is a character from Senpai Oppai Return to the Past-pai.
They have been indexed as 女性 大人 with 紫 eyes and 赤 hair that is 胸まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 紫 | |
| 毛の色 | 赤 | |
| 毛の長さ | 胸まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
8
8/from/先パイ・乙パイ・過去に戻りパイ~あの日、あの時、S*Xしておけば良かった~/uploads/chars/36226-416468754.jpg)
Facebook 
Senpai Oppai Return to the Past-pai