|
☰ Links
|
|
| ID | 50145 |
|---|---|
| Name | Komoe Ikaruga |
| Other Names | 斑鳩 小萠 (いかるが こもえ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Bradyon Veda |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Kei Mizusawa, 瑞沢渓, みずさわ けい |
| タグ | ponytail, mechsuit |
| Personality | |
| Height | 162cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 66cm |
| Hip | 75cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Komoe Ikaruga
プロフィール
Anime girl Komoe Ikaruga is a character from Bradyon Veda.
They have been indexed as 女性 大人 with 青 eyes and ピンク hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | ピンク | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| raichuuz joined |
/from/Bradyon Veda -ブラディオン ベーダ-/uploads/chars/5688-1350649983.jpg)
Facebook 
Bradyon Veda