Karuta Kyousaka appears in Eyes Burn with Lust 3 ~Training of Brainwashing Eyes~ as one of the main characters with 首まで 黒 hair and 赤 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 62500 |
|---|---|
| Name | Karuta Kyousaka |
| Other Names | 京坂 かるた (きょうさか かるた) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Eyes Burn with Lust 3 ~Training of Brainwashing Eyes~ |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Ryouko Tezuka, 手塚りょうこ, てづか りょうこ |
| タグ | tights, headdress, bow, maid |
| Personality | |
| Height | 149cm |
| Bust | 75cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 77cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Karuta Kyousaka
プロフィール
Karuta Kyousaka is a character from Eyes Burn with Lust 3 ~Training of Brainwashing Eyes~.
They have been indexed as 女性 Teen with 赤 eyes and 黒 hair that is 首まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 赤 | |
| 毛の色 | 黒 | |
| 毛の長さ | 首まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
/from/瞳の烙淫3 ~双眸の洗脳調教~/uploads/chars/5688-889226287.jpg)
Facebook 
Hitomi no Rakuin (Series)
Eyes Burn with Lust 3 ~Training of Brainwashing Eyes~