☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 69515 |
|---|---|
| Name | Rika Ichinose |
| Other Names | 市ノ瀬 莉佳 (いちのせ りか) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Beyond the sky, into the firmament. |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Madoka Yonezawa, 米澤円, よねざわ まどか |
| タグ | knee highs, school uniform, ahoge, hinnyuu, hairclip |
| Personality | |
| Height | 152cm |
| Weight | 45kg |
| Bust | 81cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 82cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rika Ichinose
プロフィール
Anime girl Rika Ichinose is a character from Beyond the sky, into the firmament..
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and 紫 hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 紫 | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
/from/蒼の彼方のフォーリズム/uploads/chars/11498-895509894.png)
Facebook 

Beyond the sky, into the firmament.
Four Rhythm Across the Blue