☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 71397 |
|---|---|
| Name | Hana Sumino |
| Other Names | 澄野 花 (すみの はな) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Saimin Class ~Joshi Zenin, Shiranai Uchi ni Ninshin Shitemashita~ |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Miyu Inoue, 井上みゆ, いのうえ みゆ |
| タグ | tie, school uniform |
| Personality | |
| Bust | 83cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
2 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hana Sumino
プロフィール
Anime girl Hana Sumino is a character from Saimin Class ~Joshi Zenin, Shiranai Uchi ni Ninshin Shitemashita~.
They have been indexed as 女性 Teen with 紫 eyes and 赤 hair that is 首まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 紫 | |
| 毛の色 | 赤 | |
| 毛の長さ | 首まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
20 /from/催眠クラス ~女子全員、知らないうちに妊娠してました~/uploads/chars/11498-1829610502.jpg)
Facebook 

Saimin Class ~Joshi Zenin, Shiranai Uchi ni Ninshin Shitemashita~