Anime girl Kanae Ousaka is a teen with 腰まで length 赤 hair and 青 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 71402 |
|---|---|
| Name | Kanae Ousaka |
| Other Names | 逢坂 鼎 (おうさか かなえ) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Innocent Girl |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Sahomi Koyama, 小山 さほみ, こやま さほみ |
| タグ | tights, chibi |
| Personality | |
| Height | 170cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 63cm |
| Hip | 89cm |
| Birthday | August 1 |
| Sign | Leo ♌ |
Menu
|
|
| Day | |
2 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kanae Ousaka
プロフィール
Anime girl Kanae Ousaka is a character from Innocent Girl.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and 赤 hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 赤 | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Rexdts joined |
| anlessparky joined |
2
12/from/イノセントガール/uploads/chars/11498-1759321560.jpg)
Facebook 
Innocent Girl