☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 75451 |
|---|---|
| Name | Kaori Yawara |
| Other Names | 谷和原 香織 (やわら かおり) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Quintuple ☆ Splash |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Hitomi Takeuchi, 竹内仁美, たけうち ひとみ |
| タグ | school uniform, tights, side ponytail, hair ribbon |
| Personality | |
| Birthday | October 5 |
| Sign | Libra ♎ |
| Height | 156cm |
| Bust | 77cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 77cm |
| Blood Type | AB |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kaori Yawara
プロフィール
Anime girl Kaori Yawara is a character from Quintuple ☆ Splash.
They have been indexed as 女性 Teen with 茶色 eyes and 金髪 / 黄色 hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 茶色 | |
| 毛の色 | 金髪 / 黄色 | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
/from/クインタプルスプラッシュ/uploads/chars/11498-513768020.jpg)
Facebook 

Quintuple ☆ Splash