☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 76417 |
|---|---|
| Name | Touka Ayase |
| Other Names | 綾瀬 透華 (あやせ とうか) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Purely x Cation |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Mizuki Yamaguchi, 山口瑞樹, やまぐち みずき |
| タグ | teacher, bow, belt |
| Personality | |
| Birthday | March 3 |
| Sign | Pisces ♓ |
| Height | 161cm |
| Bust | 94cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 96cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Touka Ayase
プロフィール
Anime girl Touka Ayase is a character from Purely x Cation.
They have been indexed as 女性 大人 with 茶色 eyes and 赤 hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 茶色 | |
| 毛の色 | 赤 | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
/from/ピュリケーション/uploads/chars/11498-771053263.jpg)
Facebook 

Purely x Cation