|
☰ Links
|
|
| ID | 76430 |
|---|---|
| Name | Olivia Campbell |
| Other Names | オリビア・キャンベル |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Boku no xx wa Ryousei-tachi no Tokken Desu! |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Airi Ishihara, 石原 愛依梨, いしはら あいり |
| タグ | school uniform, beret, hairclip, bow |
| Personality | |
| Height | 186cm |
| Bust | 112cm |
| Waist | 65cm |
| Hip | 97cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Olivia Campbell
プロフィール
Anime girl Olivia Campbell is a character from Boku no xx wa Ryousei-tachi no Tokken Desu!.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and 金髪 / 黄色 hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 金髪 / 黄色 | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
SK071 rated Hunter x Hunter (2011) ★★★★★
|
52
23
Facebook 
Boku no xx wa Ryousei-tachi no Tokken Desu!
SK071 rated