|
☰ Links
|
|
| ID | 76663 |
|---|---|
| Name | Touka Toudou |
| Other Names | 東道 桃花 (とうどう とうか) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | School of Fantasia |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | school uniform, hair ribbons, stockings, bikini |
| Personality | |
| Height | 165cm |
| Bust | 84cm |
| Waist | 51cm |
| Hip | 82cm |
| Role | Student council president |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Touka Toudou
プロフィール
Anime girl Touka Toudou is a character from School of Fantasia.
They have been indexed as 女性 Teen with 赤 eyes and 青 hair that is 胸まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 赤 | |
| 毛の色 | 青 | |
| 毛の長さ | 胸まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
SilverWolfKing rated Code Geass: Lelouch of the Rebellion ★★★★
|
/from/スクールオブファンタジア/uploads/chars/5688-1423765724.jpg)
Facebook 
School of Fantasia
SilverWolfKing rated