☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 83285 |
|---|---|
| Name | Tomoko Hazakura |
| Other Names | 桜 知子 (はざくら ともこ) |
| Role | 主人公 |
| Primary Assignment | Rankou!! Yarimakuri ☆ Online ~Hajimeyou, Ecchi de B*tch na Kasou Genjitsu~ |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Makoto Sasazuka, 笹塚真琴, ささづか まこと |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 152cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 92cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tomoko Hazakura
プロフィール
Anime girl Tomoko Hazakura is a character from Rankou!! Yarimakuri ☆ Online ~Hajimeyou, Ecchi de B*tch na Kasou Genjitsu~.
They have been indexed as 女性 Teen with 黄色 eyes and ピンク hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 黄色 | |
| 毛の色 | ピンク | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Family Tree
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
| Mbuz joined |
| Kiten joined |
/from/乱交!!ヤリマクリ☆オンライン ~はじめよう、エッチでビッチな仮想現実~/uploads/chars/67712-1227350187.png)
Facebook 

Rankou!! Yarimakuri ☆ Online ~Hajimeyou, Ecchi de B*tch na Kasou Genjitsu~