|
☰ Links
|
|
| ID | 83666 |
|---|---|
| Name | Kuzaha |
| Other Names | クザハ |
| Role | Supporting |
| Primary Assignment | Kyon*uu Princess Saimin |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Sora Karasuma, 烏丸そら, からすま そら |
| タグ | dark skin, medium eyes |
| Personality | |
| Height | 160cm |
| Bust | 87cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kuzaha
プロフィール
Anime girl Kuzaha is a character from Kyon*uu Princess Saimin .
They have been indexed as 女性 Teen with 黄色 eyes and 紫 hair that is 首まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 黄色 | |
| 毛の色 | 紫 | |
| 毛の長さ | 首まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
10
32
Facebook 
Kyon*uu Princess Saimin