|
☰ Links
|
|
| ID | 84365 |
|---|---|
| Name | Kazuha Oumi |
| Other Names | 青海 一葉 (おうみ かずは) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Iinchou ☆ Paradise! ~Kaichou! Motto Tsuite Ikitaku Nacchau~ |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 163cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 92cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kazuha Oumi
プロフィール
Anime girl Kazuha Oumi is a character from Iinchou ☆ Paradise! ~Kaichou! Motto Tsuite Ikitaku Nacchau~.
They have been indexed as 女性 Teen with 黄色 eyes and 赤 hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 黄色 | |
| 毛の色 | 赤 | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
/from/委員長☆ぱらだいす! ~会長!もっとツいてイきたくなっちゃう~/uploads/chars/39134-805253232.jpg)
Facebook 
Iinchou ☆ Paradise! ~Kaichou! Motto Tsuite Ikitaku Nacchau~