☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 84594 |
|---|---|
| Name | Matsuri Shimano |
| Other Names | 嶋乃 まつり |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Mako Ayane, 綾音まこ, あやね まこ |
| タグ | school uniform, ahoge |
| Personality | |
| Height | 157cm |
| Bust | 104cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Matsuri Shimano
プロフィール
Anime girl Matsuri Shimano is a character from Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and 青 hair that is 首まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 青 | |
| 毛の長さ | 首まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Family Tree
Most liked six word reviews
Tribute
1 given by SilverWolfKing 8 minute(s) 20 second(s) ago
2
77
54
Facebook 

Honoo no Haramase (series)
Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen