|
☰ Links
|
|
| ID | 84637 |
|---|---|
| Name | Suzuri Kaimei |
| Other Names | 開明 鈴梨 (かいめい すずり) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Ore ga Kousoku! Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!!! ~Joshikousei Zen'in Nakadashi Kanzen Seiatsu Keikaku~ |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | |
| Personality | |
| Birthday | March 20 |
| Sign | Pisces ♓ |
| Height | 160cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 86cm |
| Bust | 109cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Suzuri Kaimei
プロフィール
Anime girl Suzuri Kaimei is a character from Ore ga Kousoku! Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!!! ~Joshikousei Zen'in Nakadashi Kanzen Seiatsu Keikaku~.
They have been indexed as 女性 Teen with オレンジ eyes and 緑 hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | オレンジ | |
| 毛の色 | 緑 | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Ore ga Kousoku! Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!!! ~Joshikousei Zen'in Nakadashi Kanzen Seiatsu Keikaku~ (2016)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
SilverWolfKing rated The Testament of Sister New Devil BURST ★★
|
1
50
21/from/俺が校則!中出し以外は校則違反!!! ~女子校生全員中出し完全制圧計画~/uploads/chars/39134-365544206.png)
Facebook 
SilverWolfKing rated