Yukari Akiu appears in Hara Katsu! ~Kininaru Ano Ko to Kozukuri Ecchi~ as an unsorted character with 肩まで 茶色 hair and 黄色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 84775 |
|---|---|
| Name | Yukari Akiu |
| Other Names | 秋保 ゆかり (あきう ゆかり) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Hara Katsu! ~Kininaru Ano Ko to Kozukuri Ecchi~ |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 159cm |
| Bust | 93cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 92cm |
| Age | 25 |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yukari Akiu
プロフィール
Yukari Akiu is a character from Hara Katsu! ~Kininaru Ano Ko to Kozukuri Ecchi~.
They have been indexed as 女性 大人 with 黄色 eyes and 茶色 hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 黄色 | |
| 毛の色 | 茶色 | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
/from/はらかつ!~気になるあの子と子作りエッチ~/uploads/chars/39134-671499204.jpg)
Facebook 
Hara Katsu! ~Kininaru Ano Ko to Kozukuri Ecchi~