|
☰ Links
|
|
| ID | 85319 |
|---|---|
| Name | Akiha Mamiya |
| Other Names | 間宮 秋葉 (まみや あきは) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Kyonyuu Daikazoku Saimin "Kazoku Minna de Iki Makuru S*x ga Yamerarenainoo" |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Yuzuko Konoe, , このえ ゆずこ |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 156cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Akiha Mamiya
プロフィール
Anime girl Akiha Mamiya is a character from Kyonyuu Daikazoku Saimin "Kazoku Minna de Iki Makuru S*x ga Yamerarenainoo".
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and 茶色 hair that is 首まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 茶色 | |
| 毛の長さ | 首まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| fsdfsdfsdfs joined |
/from/巨乳大家族催眠「家族みんなでイキまくるセッ*スがやめられないのぉ」/uploads/chars/39134-221533103.jpg)
Facebook 
Kyonyuu Daikazoku Saimin "Kazoku Minna de Iki Makuru S*x ga Yamerarenainoo"