☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 88930 |
|---|---|
| Name | Ayako Kozue |
| Other Names | 小杖 亜矢子(こづえ あやこ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Mesu Onahole Seisaku Kiroku ~Idol Saratte Hajimeyou~ |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Minaho Matsudaira, 松平美波穂, まつだいら みなほ |
| タグ | |
| Personality | |
| Bust | 89cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 88cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ayako Kozue
プロフィール
Anime girl Ayako Kozue is a character from Mesu Onahole Seisaku Kiroku ~Idol Saratte Hajimeyou~.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and 青 hair that is 胸まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 青 | |
| 毛の長さ | 胸まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Family Tree
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
| Tamsy_Blossom joined |
/from/牝オナホール製作記録 ~アイドル攫って始めよう~/uploads/chars/39134-1731285927.jpg)
Facebook 

Mesu Onahole Seisaku Kiroku ~Idol Saratte Hajimeyou~