|
☰ Links
|
|
| ID | 92499 |
|---|---|
| Name | Mizuki Kominato |
| Other Names | 小湊 観月 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Hinekuremono no Gakuen Seishun Monogatari ~Ore to Kanojo no Reversible~ |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Reika Fujisawa, 藤沢 れい香, ふじさわ れいか |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 143cm |
| Bust | 70cm |
| Waist | 51cm |
| Hip | 74cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mizuki Kominato
プロフィール
Anime girl Mizuki Kominato is a character from Hinekuremono no Gakuen Seishun Monogatari ~Ore to Kanojo no Reversible~.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and 金髪 / 黄色 hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 金髪 / 黄色 | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| fsdfsdfsdfs joined |

Facebook 
Hinekuremono no Gakuen Seishun Monogatari ~Ore to Kanojo no Reversible~