Rena Hayagashi appears in Ane Asobi! ~Sapo Gokko de Skinship~ as an unsorted character with 胸まで 金髪 / 黄色 hair and 赤 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 93355 |
|---|---|
| Name | Rena Hayagashi |
| Other Names | 疾樫 麗奈(はやがし れな) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Ane Asobi! ~Sapo Gokko de Skinship~ |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 159cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 86cm |
| Blood Type | AB |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rena Hayagashi
プロフィール
Rena Hayagashi is a character from Ane Asobi! ~Sapo Gokko de Skinship~.
They have been indexed as 女性 Teen with 赤 eyes and 金髪 / 黄色 hair that is 胸まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 赤 | |
| 毛の色 | 金髪 / 黄色 | |
| 毛の長さ | 胸まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Please joined |
| aniconie82 joined |
/from/姉あそび!~サポごっこでスキンシップ~/uploads/chars/39134-93267343.jpg)
Facebook 
Ane Asobi! ~Sapo Gokko de Skinship~