Anatolia is an unsorted character from Millennium War Aigis known for 腰まで / 腰より 金髪 / 黄色 hair, 青 eyes, and elf ears.
|
☰ Links
|
|
| ID | 94004 |
|---|---|
| Name | Anatolia |
| Other Names | アナトリア |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Media Type | mobile game |
| 声優 | |
| タグ | bikini, cape, sword, muscular, scar, facial scar, boots |
| Personality | |
| Height | 172cm |
| Bust | 96cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Anatolia
プロフィール
Anatolia is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as 女性 大人 with 青 eyes and 金髪 / 黄色 hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 金髪 / 黄色 | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | Elf |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Millennium War Aigis