Lateria is a character from Millennium War Aigis featuring 肩まで 茶色 hair and 青 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 94252 |
|---|---|
| Name | Lateria |
| Other Names | ラテリア |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Media Type | mobile game |
| 声優 | |
| タグ | crop top, shorts, chains, gauntlets, cloak, hood, sword, twin blade, side ponytail, thigh-high boots |
| Personality | |
| Height | 147cm |
| Bust | 76cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 77cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Lateria
プロフィール
Lateria is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and 茶色 hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 茶色 | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| downloadsbacon joined |
Recksley faved Kimi ni Todoke 3rd Season
|
Recksley rated Mysterious Girlfriend X ★★★★★
|

Facebook 
Millennium War Aigis
Recksley faved
Recksley rated