Louise is a character from Millennium War Aigis featuring 腰まで 茶色 hair and 赤 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 94269 |
|---|---|
| Name | Louise |
| Other Names | ルイーズ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Media Type | mobile game |
| 声優 | |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 161cm |
| Bust | 79cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Louise
プロフィール
Louise is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as 女性 大人 with 赤 eyes and 茶色 hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 赤 | |
| 毛の色 | 茶色 | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Millennium War Aigis