Ei Takanashi appears in Onaji Class no Idol-san. Around me is full by a celebrity. as one of the main characters with 肩まで 灰色 hair and 青 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 95021 |
|---|---|
| Name | Ei Takanashi |
| Other Names | 小鳥遊 詠 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Onaji Class no Idol-san. Around me is full by a celebrity. |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Mai Ishihara, 石原舞, いしはら まい |
| タグ | |
| Personality | |
| Birthday | December 24 |
| Sign | Capricorn ♑ |
| Height | 162cm |
| Bust | 83cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 80cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ei Takanashi
プロフィール
Ei Takanashi is a character from Onaji Class no Idol-san. Around me is full by a celebrity..
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and 灰色 hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 灰色 | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Onaji Class no Idol-san. Around me is full by a celebrity.