Akari Ooguro is a character from Chikankyou 3 featuring 肩まで ピンク hair and 緑 eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 95740 |
|---|---|
| Name | Akari Ooguro |
| Other Names | 大黒明梨 (おおぐろあかり) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Chikankyou 3 |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 165cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Akari Ooguro
プロフィール
Akari Ooguro is a character from Chikankyou 3.
They have been indexed as 女性 Teen with 緑 eyes and ピンク hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 緑 | |
| 毛の色 | ピンク | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
/from/痴漢狂3/uploads/chars/39134-2145717768.jpg)
Facebook 
Chikankyou 3