|
☰ Links
|
|
| ID | 97715 |
|---|---|
| Name | Rio Kitami |
| Other Names | 北見 莉央 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Boku no Mirai wa, Koi to Kakin to. ~Charge To The Future~ |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Natsumi Takamori, 高森奈津美, たかもり なつみ |
| タグ | school uniform, tie, twintails, hair ribbons, knee highs |
| Personality | |
| Birthday | March 6 |
| Sign | Pisces ♓ |
| Height | 161cm |
| Bust | 84cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 83cm |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rio Kitami
プロフィール
Anime girl Rio Kitami is a character from Boku no Mirai wa, Koi to Kakin to. ~Charge To The Future~.
They have been indexed as 女性 Teen with 黄色 eyes and 茶色 hair that is 胸まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 黄色 | |
| 毛の色 | 茶色 | |
| 毛の長さ | 胸まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| ulhcsd24 joined |
| BlocksBoss joined |
1
15 
Facebook 