Runa Tomose is one of the main characters from Sono Hi no Kemono ni wa, known for 腰まで / 腰より 紫 hair and 緑 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98056 |
|---|---|
| Name | Runa Tomose |
| Other Names | 友瀬 瑠奈 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Sono Hi no Kemono ni wa, |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Akari, 灯里, あかり さと |
| タグ | |
| Personality | |
| Birthday | January 23 |
| Sign | Aquarius ♒ |
| Height | 150cm |
| Bust | 83cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 85cm |
| Weight | 43kg |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Runa Tomose
プロフィール
Runa Tomose is a character from Sono Hi no Kemono ni wa,.
They have been indexed as 女性 Teen with 緑 eyes and 紫 hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 緑 | |
| 毛の色 | 紫 | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| sunflowerseeds joined |
| Chazerfilp joined |
| OldschoolAnimes joined |

Facebook 
Sono Hi no Kemono ni wa,