Kumo Tokino appears in Yume to Iro de Dekiteiru as one of the main characters with 肩まで 白 hair and 青 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98078 |
|---|---|
| Name | Kumo Tokino |
| Other Names | 刻乃 雲 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Yume to Iro de Dekiteiru |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Miu Yuzuhara, 柚原みう, ゆずはら みう |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 156cm |
| Bust | 75cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kumo Tokino
プロフィール
Kumo Tokino is a character from Yume to Iro de Dekiteiru.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and 白 hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 白 | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| sheedy joined |
| Somniscope joined |

Facebook 
Yume to Iro de Dekiteiru