☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 98322 |
|---|---|
| Name | Torako Osanai |
| Other Names | 小山内 虎子 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Princess and Pitiful Small Butler |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Siu Kase, 鹿瀬紫卯, かせ しう |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 147cm |
| Bust | 72cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 78cm |
| Blood Type | O |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Torako Osanai
プロフィール
Anime girl Torako Osanai is a character from Princess and Pitiful Small Butler.
They have been indexed as 女性 Teen with 黄色 eyes and 紫 hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 黄色 | |
| 毛の色 | 紫 | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Family Tree
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
SuikaRobina rated Spy x Family ★★★★★
|
執事/uploads/chars/41903-703132424.jpg)
Facebook 

Princess and Pitiful Small Butler
SuikaRobina rated