☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 99820 |
|---|---|
| Name | Haruka |
| Other Names | はるか |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Kamisama no Shippo ~Etogami-sama tachi no Ongaeshi~ |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Miyabi Kagura, 神楽雅, かぐら みやび |
| タグ | sandals, horns, cow |
| Personality | |
| Bust | 105cm |
| Waist | 64cm |
| Hip | 92cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Haruka
プロフィール
Anime girl Haruka is a character from Kamisama no Shippo ~Etogami-sama tachi no Ongaeshi~.
They have been indexed as 女性 大人 with 紫 eyes and ピンク hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 紫 | |
| 毛の色 | ピンク | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Family Tree
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
Natsumimi rated Genshin Impact ★★★★★
|
| JellybeanObsessed joined |
| Geister joined |

Facebook 

Kamisama no Shippo ~Etogami-sama tachi no Ongaeshi~
Natsumimi rated