|
☰ Links
|
|
| ID | 39206 |
|---|---|
| Nombre | Seiko Gotou |
| Other Names | 後藤 聖子 (ごとう せいこ) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Madonna ~Kanjuku Body Collection~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Matsuri Mizuguchi, 水口まつり, みずぐち まつり |
| Etiquetas | necklace, glasses, suit, tights, open shirt, mole, lipstick, high heels |
| Personalidad | |
| Bust | 103cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 91cm |
Menu
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Seiko Gotou
Perfil
Anime girl Seiko Gotou is a character from Madonna ~Kanjuku Body Collection~.
They have been indexed as Femenino Adulto with Verde eyes and Verde hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Verde | |
| Color de Cabello | Verde | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Dazai joined |
8
7
Facebook 
Madonna ~Kanjuku Body Collection~