|
☰ Links
|
|
| ID | 72183 |
|---|---|
| Nombre | Ryouka Ajigasawa |
| Other Names | 鰺ヶ沢 椋香 (あじがさわ りょうか) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Natsuiro Recipe |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Hitomi Takeuchi, 竹内仁美, たけうち ひとみ |
| Etiquetas | ponytail, apron |
| Personalidad | |
| Height | 164cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ryouka Ajigasawa
Perfil
Anime girl Ryouka Ajigasawa is a character from Natsuiro Recipe.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Rojo eyes and Marrón hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rojo | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| espnp joined |
| waver1111 joined |
AkayamiTatsuki faved Yowayowa Sensei
|
| Yuqii joined |

Facebook 
Natsuiro Recipe
AkayamiTatsuki faved