|
☰ Links
|
|
| ID | 95117 |
|---|---|
| Nombre | Kazuha Ikaruga |
| Other Names | 斑鳩 和羽 (いかるが かずは) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Yorite Konoha wa Kurenai ni |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Mami Ozaki, 尾崎真実, おざき まみ |
| Etiquetas | headdress, maid, hime cut, kimono, apron, blunt bangs |
| Personalidad | |
| Birthday | June 13 |
| Sign | Gemini ♊ |
| Height | 164cm |
| Bust | 93cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 84cm |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kazuha Ikaruga
Perfil
Anime girl Kazuha Ikaruga is a character from Yorite Konoha wa Kurenai ni.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Rosa eyes and Púrpura hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rosa | |
| Color de Cabello | Púrpura | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Yorite Konoha wa Kurenai ni