|
☰ Links
|
|
| ID | 108196 |
|---|---|
| Nome | Hatsuho Yofune |
| Outros Nomes | 夜舟 初穂 |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Hajirabu -Making*Lovers- |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Sayaka Matsuyama, 松山 紗香, まつやま さやか |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Birthday | January 7 |
| Sign | Capricorn ♑ |
| Height | 169cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hatsuho Yofune
Perfil
Anime girl Hatsuho Yofune is a character from Hajirabu -Making*Lovers-.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Vermelho eyes and Preto hair that is Até a Cintura length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Vermelho | |
| Cor de Cabelo | Preto | |
| Comprimento do Cabelo | Até a Cintura | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| s119hellsangel joined |
| fsdfsdfsdfs joined |

Facebook 
Hajirabu -Making*Lovers-