Iori Hayami is a personagem principal character from Aozora no Mieru Oka known for até o peito loiro / amarelo hair and rosa eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 1444 |
|---|---|
| Nome | Iori Hayami |
| Outros Nomes | 速水 伊織 |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Aozora no Mieru Oka |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Mai Gotou, 後藤麻衣, ごとう まい |
| Tags | beret, school uniform, hairclip, stockings, butterfly |
| Personalidade | |
| Birthday | August 12 |
| Sign | Leo ♌ |
| Height | 155cm |
| Bust | 78cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 80cm |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Iori Hayami
Perfil
Iori Hayami is a character from Aozora no Mieru Oka.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Rosa eyes and Loiro / Amarelo hair that is Até o Peito length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Rosa | |
| Cor de Cabelo | Loiro / Amarelo | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Peito | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
5
15 
Facebook 
Aozora no Mieru Oka