Mana Nagasumi appears in Sorauta as a não classificado character with quadril / depois do quadril azul hair and azul eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 172 |
|---|---|
| Nome | Mana Nagasumi |
| Outros Nomes | 永澄 真奈 (ながすみ まな) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Sorauta |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Junko Asami, 麻見順子, あさみ じゅんこ |
| Tags | school uniform, bow, twintails, hair ribbons, ghost |
| Personalidade | |
| Blood Type | O |
| Height | 158cm |
| Bust | 84cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 83cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mana Nagasumi
Perfil
Mana Nagasumi is a character from Sorauta.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Azul eyes and Azul hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Azul | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| LordOfFrenziedFlame joined |

Facebook 
Sorauta