|
☰ Links
|
|
| ID | 237 |
|---|---|
| Nome | Touji Aoki |
| Outros Nomes | 蒼木 冬史(あおき とうじ) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Cartagra ~Affliction of the Soul~ |
| Tipo de Mídia | romance visual |
| Dublado Por | Kanon Morii, 森井花音, もりい かのん |
| Tags | ponytail, hair ornament, gloves, collar, one eye showing, coat, earrings |
| Personalidade | |
| Height | 176cm |
| Weight | 57kg |
| Bust | 88cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 85cm |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Touji Aoki
Perfil
Anime boy Touji Aoki is a character from Cartagra ~Affliction of the Soul~.
They have been indexed as Masculino Adulto with Vermelho eyes and Cinza hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Masculino | (Feminino) |
| Cor do Olho | Vermelho | |
| Cor de Cabelo | Cinza | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Bubble_cat joined |
| tx018221 joined |


Facebook 
Nagomibako Innocent Grey Fandisc