|
☰ Links
|
|
| ID | 243 |
|---|---|
| Nome | Rin |
| Outros Nomes | 凛, りん |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Nagomibako Innocent Grey Fandisc |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Shiho Kawaragi, 河原木志穂, かわらぎ しほ |
| Tags | kimono, blunt bangs, hime cut, hair ribbon |
| Personalidade | |
| Birthday | December 2 |
| Sign | Sagittarius ♐ |
| Height | 162cm |
| Weight | 53kg |
| Bust | 84cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 86cm |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rin
Perfil
Anime girl Rin is a character from Nagomibako Innocent Grey Fandisc.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Roxo eyes and Preto hair that is Até o Peito length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Roxo | |
| Cor de Cabelo | Preto | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Peito | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Maububi joined |
Elias rated Ichijouma Mankitsu Gurashi! ★★★★★
|


Facebook 
Nagomibako Innocent Grey Fandisc
Elias rated