|
☰ Links
|
|
| ID | 31864 |
|---|---|
| Nome | Inaho Kushiya |
| Outros Nomes | 櫛八 イナホ |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Maken-Ki! |
| Tipo de Mídia | anime |
| Dublado Por | Iori Nomizu, 野水伊織, のみず いおり |
| Dublado Por | Tia Ballard, Abigail Hartman, Stephica Nishalencia |
| Tags | :3, twintails, hairclip, school uniform, stockings, neckerchief, thighhighs, zettai ryouiki |
| Personalidade | |
| Bust | 87cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Inaho Kushiya
Perfil
Anime girl Inaho Kushiya is a character from Maken-Ki!.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Vermelho eyes and Laranja hair that is Até o Pescoço length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Vermelho | |
| Cor de Cabelo | Laranja | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Pescoço | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Personagens Similares
Also from Maken-Ki!
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Marine A Go-Go
|
4
14
Facebook 
Maken-Ki!
SKyongmania faved