Meiling is a character from Puni Puni Handmaid featuring até os ombros loiro / amarelo hair, verde eyes, and animal ears.
|
☰ Links
|
|
| ID | 430 |
|---|---|
| Nome | Meiling |
| Outros Nomes | メイリン, Meirin |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Puni Puni Handmaid |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | plaid, twintails, tail, stockings, kitsune, leg warmers |
| Personalidade | |
| Birthday | November 6 |
| Sign | Scorpio ♏ |
| Height | 152.5cm |
| Weight | 51.2kg |
| Bust | 78.7cm |
| Waist | 48.4cm |
| Hip | 81.7cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Meiling
Perfil
Meiling is a character from Puni Puni Handmaid.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Verde eyes and Loiro / Amarelo hair that is Até os Ombros length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Verde | |
| Cor de Cabelo | Loiro / Amarelo | |
| Comprimento do Cabelo | Até os Ombros | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Animal |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Hadeh joined |
| RagnaTB joined |

Facebook 
Puni Puni Handmaid