Isuzu Tachibana appears in Let Me Say I Love You as a personagem principal character with até o peito preto hair and vermelho eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 49047 |
|---|---|
| Nome | Isuzu Tachibana |
| Outros Nomes | 立花 五十鈴 (たちばな いすず) |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Let Me Say I Love You |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | arm bands, hairbow, school uniform, ponytail, cravat |
| Personalidade | |
| Height | 162cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 56cm |
| Hips | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Isuzu Tachibana
Perfil
Isuzu Tachibana is a character from Let Me Say I Love You.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Vermelho eyes and Preto hair that is Até o Peito length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Vermelho | |
| Cor de Cabelo | Preto | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Peito | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Let Me Say I Love You