|
☰ Links
|
|
| ID | 5070 |
|---|---|
| Nome | Ryouka Yuuki |
| Outros Nomes | 結城 綾華(ゆうき りょうか) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Pure Mail |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Yoshiko Saitou, 齋藤よし子, さいとう よしこ |
| Tags | school uniform, bow, wavy hair |
| Personalidade | |
| Birthday | December 4 |
| Sign | Sagittarius ♐ |
| Star Sign | Sagittarius |
| Blood Type | B |
| Height | 157.6cm |
| Weight | 47kg |
| Bust | 85cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 82cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ryouka Yuuki
Perfil
Anime girl Ryouka Yuuki is a character from Pure Mail.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Amarelo eyes and Loiro / Amarelo hair that is Até a Cintura length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Amarelo | |
| Cor de Cabelo | Loiro / Amarelo | |
| Comprimento do Cabelo | Até a Cintura | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| rubyRoo joined |
Natsumimi rated Aria the Scarlet Ammo ★★★★★
|
| Mikahyakuya joined |


Facebook 
Pure Mail
Natsumimi rated