|
☰ Links
|
|
| ID | 50896 |
|---|---|
| Nome | Reiko Takama |
| Outros Nomes | 高天 玲子 (たかま れいこ) |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Aneimo Neo Second Sisters |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Erika Narumi, 鳴海エリカ, なるみ えりか |
| Tags | stockings, school uniform, hairband, sweater, mini skirt |
| Personalidade | |
| Height | 165cm |
| Bust | 87cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 83cm |
| Blood Type | O |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Reiko Takama
Perfil
Anime girl Reiko Takama is a character from Aneimo Neo Second Sisters.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Cinza eyes and Preto hair that is Até o Peito length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Cinza | |
| Cor de Cabelo | Preto | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Peito | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Yuqii joined |

Facebook 
Aneimo Neo Second Sisters