Sera Mitra Airun is a character from Nuki Doki! ~Tenshi to Akuma no Sakusei Battle~ featuring até o pescoço loiro / amarelo hair and verde eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 53653 |
|---|---|
| Nome | Sera Mitra Airun |
| Outros Nomes | セラ・ミトラ・アイルン |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Nuki Doki! ~Tenshi to Akuma no Sakusei Battle~ |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Buntarou Ichigoyama, 苺山文太郎, |
| Tags | angel, wings, halo, dress, boots |
| Personalidade | |
| Height | 152cm |
| Weight | 42kg |
| Bust | 84cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sera Mitra Airun
Perfil
Sera Mitra Airun is a character from Nuki Doki! ~Tenshi to Akuma no Sakusei Battle~.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Verde eyes and Loiro / Amarelo hair that is Até o Pescoço length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Verde | |
| Cor de Cabelo | Loiro / Amarelo | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Pescoço | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
Frases | View All
“ Looks like we'll have to settle things with 1 of my "Angel Juchu", won't we ”
20
18
Facebook 
Nuki Doki! ~Tenshi to Akuma no Sakusei Battle~