Bridget Evans is a character from My Little Sister Can't Be This Cute featuring até a cintura loiro / amarelo hair and azul eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 60354 |
|---|---|
| Nome | Bridget Evans |
| Outros Nomes | ブリジット・エヴァンス |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | My Little Sister Can't Be This Cute |
| Tipo de Mídia | anime |
| Dublado Por | Misaki Kuno, 久野美咲, くの みさき |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 151cm |
| Weight | 43kg |
| Bust | 76cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 79cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Bridget Evans
Perfil
Bridget Evans is a character from My Little Sister Can't Be This Cute.
They have been indexed as Feminino Criança with Azul eyes and Loiro / Amarelo hair that is Até a Cintura length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Loiro / Amarelo | |
| Comprimento do Cabelo | Até a Cintura | |
| Idade Aparente | Criança | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Personagens Similares
Also from My Little Sister Can't Be This Cute
Kawaii or NOT?!
| Natsu22s joined |
1
1
2
Facebook 
My Little Sister Can't Be This Cute