One of the notable characters from Precious Last Summer Party, Madoka Kobayakawa is recognized for quadril / depois do quadril roxo hair and vermelho eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 649 |
|---|---|
| Nome | Madoka Kobayakawa |
| Outros Nomes | 小早川 円(こばやかわ まどか) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Precious Last Summer Party |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Natsumi Yanase, 柳瀬なつみ, やなせ なつみ |
| Tags | hair intakes, school uniform |
| Personalidade | |
| Role | Student council president |
| Height | 165cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Madoka Kobayakawa
Perfil
Madoka Kobayakawa is a character from Precious Last Summer Party.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Vermelho eyes and Roxo hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Vermelho | |
| Cor de Cabelo | Roxo | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| theqngnsng joined |

Facebook 
Precious Last Summer Party