One of the notable characters from Haru Koi Otome ~ Otome no Sono de Gokigenyou. ~, Ayaka Kusuhara is recognized for quadril / depois do quadril roxo hair and amarelo eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 6619 |
|---|---|
| Nome | Ayaka Kusuhara |
| Outros Nomes | 楠原 彩夏, くすはら あやか |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Haru Koi Otome ~ Otome no Sono de Gokigenyou. ~ |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Nami Kurokawa, 黒河奈美, くろかわ なみ |
| Tags | school uniform, shawl, tights, hairclip, hinnyuu |
| Personalidade | |
| Height | 161cm |
| Weight | 47kg |
| Bust | 88cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 82cm |
| Blood Type | AB |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ayaka Kusuhara
Perfil
Ayaka Kusuhara is a character from Haru Koi Otome ~ Otome no Sono de Gokigenyou. ~.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Amarelo eyes and Roxo hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Amarelo | |
| Cor de Cabelo | Roxo | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Haru Koi Otome ~ Otome no Sono de Gokigenyou. ~