Kisaya Huyurugi is a character from Haru Koi Otome ~ Otome no Sono de Gokigenyou. ~ featuring quadril / depois do quadril preto hair and roxo eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 6622 |
|---|---|
| Nome | Kisaya Huyurugi |
| Outros Nomes | 不動 如耶, ふゆるぎ きさや |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Haru Koi Otome ~ Otome no Sono de Gokigenyou. ~ |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Hitomi Nabatame, 生天目仁美, なばため ひとみ |
| Tags | school uniform, hat, tights, braids |
| Personalidade | |
| Height | 172cm |
| Weight | 53kg |
| Bust | 89cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 88cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kisaya Huyurugi
Perfil
Kisaya Huyurugi is a character from Haru Koi Otome ~ Otome no Sono de Gokigenyou. ~.
They have been indexed as Feminino Adulto with Roxo eyes and Preto hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Roxo | |
| Cor de Cabelo | Preto | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| hashiyukas joined |

Facebook 
Haru Koi Otome ~ Otome no Sono de Gokigenyou. ~